Fotoprezenty

O NASZEJ FIRMIE

crazyfoto.pl

crazyfoto.pl to internetowy serwis fotograficzny, który został stworzony aby pomóc w zrealizowaniu najbardziej zwariowanych wizji fotograficznych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą stronę, umiejętności, nowoczesne technologie i współpracowników, których codzienna praca jest naszym największym skarbem.

Poniżej przedstawiamy kilka istotnych, z naszego punktu widzenia faktów, które powinny ułatwić podjęcie decyzji, czy warto z nami współpracować.

Naszą internetową przygodę rozpoczynamy z bagażem 31 lat doświadczeń w tradycyjnej fotografii. Pragniemy, aby to co robimy przynosiło radość naszym klientom, aby wspomnienia żywe w pamięci, były wciąż podsycane przez prawdziwe fotografie, na papierze utrwalone obrazy.

Dziś fotografia jest inną dziedziną, przeobrażoną z ciemni i powiększalnika w pełni zinformatyzowaną gałąź gospodarki. Staramy się być wciąż w czołówce, nadążać z przeobrażaniem siebie tak, aby w pełni zaspokoić Państwa pragnienia jak najwierniejszego przeniesienia wspomnień na papier fotograficzny.

Dlaczego warto u Nas wywołać zdjęcia ?

Wszystkie przesyłane do nas zdjęcia przygotowujemy i naświetlamy na energooszczędnych urządzeniach firmy Kodak. Podstawowym materiałem jest dla nas papier KODAK Edge, Royal, Supra Endura i Metallic. Od woli kupującego zależy, które rozwiązanie wybierze. Roztwory chemiczne, od których zależy trwałość i blask zdjęć, używane w naszym laboratorium są pod stałą kontrolą technologów niezależnej firmy chemicznej. Dbamy również o środowisko. Używamy roztworów, z których większość nadaje się, po przeprowadzeniu odpowiednich procedur chemicznych, do powtórnego wykorzystania.

W celu uzyskania najniższych cen oferowanych przez Nas produktów - zdjęć, z całą mocą naciskamy na dostawców podstawowych materiałów, wciąż wywieramy presję na obniżanie cen.

A jakość ? Doskonała jakość zdjęć to sprawa oczywista, bo czy ktokolwiek oczekuje złych zdjęć i złej obsługi? Przecież wspomnienia to nie żarty.

Dlatego o jakości nie mówimy. Doskonała jakość to norma, żadna reklama, żaden wyróżnik, po prostu NORMA.

Gotowe zdjęcia pakujemy w kartonowe pudełka i wysyłamy - przesyłkami poleconymi. Od tej reguły nie ma odstępstwa.

Czy zdarzają nam się "wpadki"? Oczywiście, że tak. Wychodzimy jednak z założenia, że problemem nie są źle wykonane zdjęcia, lecz brak reakcji na zgłaszane zastrzeżenia. Zawsze staramy się działać przejrzyście, jesteśmy wiarygodnym partnerem. Nie interesuje nas rola przypadkowo wybranego laboratorium, jednego z wielu. Kto raz skorzystał z naszych usług powinien do nas wracać, jeśli tak się nie dzieje oznacza to, iż musimy starać się bardziej.

Nas interesują fakty, rzeczywistość, jeżeli mają Państwo zastrzeżenia, uwagi, rady jak lepiej dostosować nasze usługi dla Was, proszę pisać na nasz adres: pomoc@crazyfoto.pl Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne, wiemy to, gdyż tylko dzięki konstruktywnym uwagom przetrwaliśmy na rynku i rozwijamy się od ponad 27 lat.

Co zatem zrobić, gdy dostarczone zdjęcia nie spełniają oczekiwań? Skontaktować się z nami jak najszybciej drogą mailową, to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu. Jesteśmy po to, aby pomagać, wytłumaczyć, dobrze wykonać powierzone nam zadanie.

Wiemy, iż nie jesteśmy numerem 1 w internetowej obróbce zdjęć, dlatego właśnie wszem i wobec głosimy: MUSIMY STARAĆ SIĘ BARDZIEJ, gdyż nasza usługa to nie kawałek papieru, lecz kawałek historii, część Waszego życia.

Zamów szybko zdjęcia

Wejdź
i wyślij zdjęcia

Sprawdź stan realizacji zlecenia

Infolinia: +48 59 8632 400