Fotoprezenty

POMOC | Instrukcja porządkowania zleceń

1. Porządkowanie zlecenia

Zamawiając zdjęcia dla wybranego formatu, przykładowo 10x15 prosimy o utworzenie katalogu 10x15 i umiejscowienie w nim wszystkich zdjęć do naświetlenia w tym formacie. Jeżeli przesyłane zlecenie złożone jest z większej ilości formatów, przykładowo: 10x15, 15x20, 13x18; prosimy o zapisanie zdjęć do naświetlenia w katalogach określających wymagane formaty, oddzielnie dla każdego z nich


Jeśli zdjęcie danego formatu ma zostać powielone więcej aniżeli jednokrotnie, prosimy o utworzenie podkatalogu określającego ilości odbitek pod katalogiem określającym format zdjęć.

Przykład:

Dla dwóch odbitek z tego samego zdjęcia formatu 10x15, utworzymy folder 10x15 i podfolder x2, pod który wgrane zostaną pliki do naświetlania.

UWAGA!!!

Wszystkie dodatkowe informacje dla obsługi, prosimy o zapisywanie w pliku "czytajto.txt" w katalogu głównym płyty.

do góry

2. Zapis danych na płycie

Przy zapisie danych, prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj nagrywanych danych na nośniku. Należy upewnić się, że przenoszone pliki nie są jedynie skrótami lub miniaturkami systemowymi.

Zarówno dla płyt DVD jak i CD należy zastosować poniżej określane ustawienia sesji:

Ilość sesji na płycie:bez multisesji
Opcje ISO:Tryb 1
System plików:Tylko ISO 9660
Prędkość zapisu:8x
Metoda zapisu:Disk-At-Once
Dla płyt DVD:DVD ROM ISO
Dla płyt CD:CD ROM ISO

Powyżej prezentowane ustawienia zmniejszają ewentualność występowania błędów w zapisie danych na nośniku optycznym, jak również zmniejsza ewentualność powstania błędów w późniejszym odczycie zapisanych danych.

do góry

3. Jak najlepiej zapakować płyty do wysyłki.

Powinni Państwo zadbać, aby przesyłki dotarły do nas w takim stanie w jakim zostały wysłane. Dlatego zalecamy zapakować każdą z wysyłanych płyt w oddzielną kopertkę a wszystkie owinąć folią z pęcherzykami.

do góry

4. Adresowanie przesyłki

Adresując przesyłkę przekazywaną do naszego labolatorium, prosimy o umieszczenie na niej danych kontaktowych wraz z wykorzystanym w procesie zakupu loginem użytkownika.

Przesyłkę prosimy wysłać na adres:

Crazyfoto.pl
plac Pokoju 23-25
84-300 Lębork

do góry

Zamów szybko zdjęcia

Wejdź
i wyślij zdjęcia

Wybierz temat pomocy:

Infolinia: +48 59 8632 400